Pakiety Usługi dodatkowe Usługi uzupełaniające Cennik Regulamin FAQ Sieć Oskar Klienci

Login
Hasło

        

Wybierz komfortowy dostęp do INTERNETU.

Czym jest OSKAR ?

OSKAR.NET.PL -  OSKAR to nowoczesna, multimedialna sieć szerokopasmowej transmisji danych. To komfortowy, stały dostęp do Internetu. Bardzo szybki i niezawodny, m.in. dzięki temu, że posiadamy  łącza światłowodowe które umożliwiają szybką transmisję danych do innych  operatorów Internetu w kraju i za granicą.

W zasięgu aktywnej internetowo sieci przyłączamy każdego klienta, bez względu na liczbę chętnych .Przedstawiona poniżej oferta dotyczy osiedli mieszkaniowych. Oferujemy również dostęp do Internetu jako samodzielną usługę, a także - na wybranych obszarach powiatu olkuskiego - telefon internetowy  VoIP , oraz usługi transmisji danych (usługi komercyjne-nie ujęte w tej ofercie).

Nieograniczony dostęp

Możesz korzystać z Internetu przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, zaraz po włączeniu komputera, bez oczekiwania na podłączenie. Dzięki adresowi IP z klasy publicznej Twój komputer widoczny jest przez innych użytkowników zarówno w sieci OSKAR jak i w Internecie. Mając do dyspozycji taki adres, możesz korzystać ze wszystkich usług internetowych w tym NetMeeting, Iphone itp., a za dopłatą uruchomić na własnym komputerze swój serwis WWW czy FTP.

Szybkość transferu

Najnowsza technologia modemów HDSL ,ADSL ,czy kart sieciowych 100 MB/s to kilkakrotnie większa szybkość transmisji w porównaniu z tradycyjnymi analogowymi modemami telefonicznymi. Masz możliwość wyboru spośród wielu pakietów usług podstawowych, oferujących transfery do 512 kb/s, 1 mb/s oraz 2 mb/s. Dajemy też dostęp do specjalnych usług w sieci OSKAR.NET.PL (serwery poczty i WWW, FTP, proxy) z szybkością nawet do 2mb/s Szczegóły znajdziesz w naszej ofercie.

Atrakcyjny abonament

Nasza oferta internetowa skierowana jest do wszystkich. Dajemy Ci do wyboru kilka pakietów oraz wiele usług dodatkowych, dzięki którym możesz dowolnie stworzyć najlepszy dla Siebie dostęp do Internetu. Ponadto w ramach zintegrowanego pakietu usług możemy zaoferować Ci system atrakcyjnych zniżek - zarówno przy jednorazowych opłatach instalacyjnych jak i miesięcznych opłatach abonamentowych. Sposób naliczania abonamentu internetowego nie jest uzależniony od ilości przesyłanych danych. Oznacza to, że nie musisz się martwić o to, ile danych ściągniesz z sieci lub ile wyślesz.

Nie blokujesz dostępu do telefonu

W ramach usługi instalujemy kartę sieciową na kablu UTP. Urządzenia w żaden sposób nie wykorzystują konwencjonalnej linii telefonicznej, a tym samym nie blokuje telefonu i co najważniejsze ni naraża Cię na dodatkowe koszty.

Skrzynki pocztowe i miejsce na stronę WWW

W wykupionym pakiecie masz do dyspozycji kilka skrzynek pocztowych i miejsce na własną stronę WWW w ramach przysługującej powierzchni dyskowej. Ilość skrzynek pocztowych, jak również ilość miejsca zależy od wykupionego przez Ciebie pakietu. Szczegóły znajdziesz w naszej ofercie.

Korzystając z sieci OSKAR.NET.PL (OSKAR) nasi Klienci mają zapewniony komfort podczas wędrówek w cyberprzestrzeni. Na wybranych (i z każdym dniem większych) obszarach miasta  i regionu oferujemy tę unikalną usługę  łącznie z telefonami VoIP..

Wymagania sprzętowe

Aby rozpocząć korzystanie z Internetu poprzez sieć OSKAR wystarczy posiadać komputer wyposażony w kartę sieciową standardu Ethernet z gniazdem RJ45,zalecane minimum to procesor 486  ,system operacyjny: Windows 95/98, Windows 2000 lub Windows NT, Linux, OS/2, Mac OS (zalecana wersja 7.5.1 lub wyższa) lub inny, obsługujący protokół TCP/IP (w tym DHCP – automatyczny przydział numerów IP). W Twoim mieszkaniu założymy nową uniwersalną instalację  , dzięki której teraz lub w przyszłości będziesz mógł korzystać także z innych naszych usług. Twój komputer zostanie podłączony do sieci stałym łączem zainstalowanym poprzez nasz switch.

Najczęściej zadawane pytania

WWW.OSKAR.NET.PL - Tutaj znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu w sieci OSKAR, wraz z odpowiedziami.
 
 
 
E-mail