Pakiety Usługi dodatkowe Usługi uzupełaniające Cennik Regulamin FAQ Sieć Oskar Klienci
Wybierz komfortowy dostęp do INTERNETU.

 

Nazwa pakietu podstawowego OSKAR OSKAR + OSKAR Gold
Dostępne pasmo 1 512 kb/s / 128 kb/s 1 mb/s / 256 kb/s 2 mb/s / 512 kb/s
Konta e-mail
Adresy e-mail 3 (aliasy)
3 / 6 (2 na konto) 4 / 8 (2 na konto) 5 / 10 (2 na konto)
Dysk (e-mail + WWW) 3 30 MB 30 MB 50 MB
Adres IP Adres IP
z klasy prywatnej
Adres IP
z klasy publicznej
Uzasadniona pula
adresów IP
z klasy publicznej
Abonament miesięczny 70 zł 100 zł Do negocjacji

1) Maksymalne parametry przepustowości z zasobów lokalnych OSKAR i wyznaczonych sieci / z Internetu
2) Maksymalne parametry które można zwiększyć aż do uzyskania symetryczności łącza OSKAR. Więcej na stronie http://www.oskar.net.pl.
3) Usługi dodatkowe.

Pakiet OSKAR i OSKAR + to pakiety skierowane do osób prywatnych, które dotychczas korzystały z Internetu poprzez dial-up lub poza domem: w pracy, w szkole lub na uczelni. To także znakomity początek wspaniałej przygody z Internetem.

OSKAR

Nowicjuszom oraz tym, którzy nie mieli jeszcze okazji prawdziwie zasmakować przygody z Internetem szczególnie polecamy pakiet pierwszy - OSKAR, z adresem IP z klasy prywatnej, który zapewnia większe bezpieczeństwo. Nie należy jednak zapominać, że wraz z poznawaniem sieci możesz zwiększać Swoje możliwości.

OSKAR +

Jak tylko wzrośnie Twoje zapotrzebowanie na informacje i bardziej wyszukane usługi zawsze będziesz mógł za dodatkową opłatą poszerzyć obecny. Pakiet OSKAR+ szczególnie polecamy zaawansowanym internautom. Osobom, które z sieci korzystają już dłuższy czas i mają coraz większy apetyt na Internet. Pakiet ten zapewnia numer IP z klasy publicznej.

OSKAR Gold

Pakiet OSKAR Gold to oferta głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jeżeli prowadzisz firmę i chciałbyś zapewnić jej dostęp do Internetu, to ten pakiet jest stworzony specjalnie dla Ciebie. W ramach pakietu możesz dołączyć swoją sieć lokalną, a jeżeli jej nie masz, to my Ci ją założymy i podłączymy do Internetu.
 
 
 
E-mail